kratom tablety dávkování

Kratom Tablety Dávkování – Jak Správně Používat Kratomové Tablety!

Kratom se velmi oblíbeným doplňkem stravy. Lidé ho používají pro jeho účinky na úzkost, deprese, bolest a mnoho dalších zdravotních problémů. Kromě tradičního sušeného listu se kratom nyní také prodává v tabletách. Pokud jste se rozhodli použít kratom tablety, je důležité vědět, jak správně krátkom tablety dávkovat. Prozatím se s tímto doplňkem setkáváme hlavně na internetu.


Existuje různé druhy kratomu, které mohou mít různé účinky. Každý druh má svůj vlastní dávkovací rozsah, který by měl být dodržen. Pokud víte, jaký typ kratomu používáte, můžete hádat své dávky. Nejlepší způsob, jak ovšem zajistit, že dávka bude správná, je používat kratom tablety.

Jedna z nejčastějších otázek, která se v této souvislosti vynořuje, zní: „Má kratom tableta stejné dávkování jako kratom prášek?“ Ano, dávkování kratom tablet je stejné jako kratom prášku. Nicméně, musíte sledovat hmotnost tabletky. Většina kratom tablet má hmotnost 1g a obsahuje 95% kratom prášku. To znamená, že jedna tableta obsahuje 0,95g čistého kratomu.

Pokud nevíte, jakou dávku kratomu potřebujete, je to naprosto v pořádku. Jako všechno, co souvisí se zdravím, je důležité začít s nižší dávkou a pomalu ji zvyšovat. To vám pomůže najít přesně tu správnou dávku, která potřebujete. Kratom tablety jsou ideálním způsobem, jak začít s nižší dávkou, protože můžete jednoduše rozdělit tabletky na polovinu nebo čtvrtiny.

Nizká dávka kratomu je obvykle od 1 do 2 gramů. Tato dávka Vám pomůže uklidnit mysl a povzbudit vaše tělo. Střední dávka, která se pohybuje od 2 do 5 gramů, Vám může pomoci zvládnout stresové situace a zlepšit vaší náladu. Pokud hledáte silod 5 donější účinek, můžete si zvolit vysokou dávku, která se pohybuje  od 5 do10 gramů. Je ale důležité upozornit, že tato dávka by měla být užívána pouze lidmi, kteří jsou zvyklí na účinky kratomu.

Množství kratomu na 1 kg hmotnosti těla je také důležité zvážit. Pokud vaše hmotnost těla je například 75 kg, měli byste začít s nižší dávkou kratomu a postupně ji zvyšovat. Pokud vážíte méně než 50 kg, měli byste dávky kratomu snížit. Zase, je velmi důležité dodržovat správné dávkování, aby nedošlo k nepříjemným vedlejším účinkům jako je nevolnost, zvracení a podobně.

V závěru lze shrnout, že kratomové tablety jsou dobrý způsob, jak se dostat k správné dávce kratomu. Všechny informace, které Vám přinášíme, by Vám měly pomoci najít tu nejlepší dávku pro Vás. Nicméně, jako všechno, co souvisí se zdravím, je velmi důležité vždy začít s nižší dávkou a postupně ji zvyšovat podle potřeby. Pamatujte si také, že je důležité sledovat hmotnost tablet a množství kratomu v nich. Díky tomu lze předejít nepříjemným vedlejším účinkům. A konečně, nebojte se postavit svému tělu a najít správnou dávku, která Vám poskytne nejlepší účinky.

Zpět na blog