kratom žvýkačky

Unikátní hi-tech produkt | Žvýkací tablety s extraktem kratmu 1:100

Kratom žvýkací tablety představují moderní verzi hi-tech žvýkačky se silným extractem kratomu. Díky unikátní technologii při ktré nedochází k tepelnému poškození účinných látek, je možné dosáhnout maximálního účinku.


Kratom žvýkačky jsou skvělé a trendy novinkou pro ty, kteří se chtějí naplno vyřádit a udržet koncentraci. Jsou ideální pro lidi, kteří studují, mají ranní shon do práce nebo obecně prostě touží po více energie. Dodáváme potřebnou dávku energie rychle a efektivně.


Dostaňte účinné látky přímo do krevního oběhu pro silnější a výraznější účinek.

Naše žvýkací tablety jsou navrženy tak, aby vám poskytly stejně účinnou dávku jako běžné tablety, ale rychleji a efektivněji a s příjemnějším zážitkem. Koneckonců jsou žvýkací! Nebudete se muset obávat polykání tablet.

Účinné látky v našich žvýkacích tabletách se v ústech rychle uvolňují, takže si můžete být jisti, že dosáhnete zamýšleného výsledku.Díky tomu, že se část účinných látek vstřebává přímo v ditně ústní bude výsledek intenzivnější, rychlejší a silnější. 

Hi-tech indikátor vstřebání účinných látek 

Indikátor vstřebání účinných látek je náš originální objev. Po použití se barva žvýkací tablety změní (zezelená) a tím signalizuje, že došlo k uvolnění všech účinných látek. Obecně řečeno, tento proces probíhá po 4-10 minutách závisle na intenzitě žvýkání.

žvýkačka s extraktem kratomu

 

Jak je to s obsahem účinných látek? 

Žvýkačka obsahuje extrémně silný extrakt z kratomu. Tato dávka odpovídá 5g klasického kratom prášku. Ale je potřeba si uvědomit, že vstřebávání účinných látek je výrazně efektivnější a účinnější, protože část látek se vstřebává přímo v dutině ústní.

 

Zpět na blog