nekvalitní spánek

Kvalita spánku | Jak kratom pomáhá proti problémům se spánkem?


Problémy se spánkem mohou být důsledkem různých faktorů, jako jsou stres, úzkost, deprese, bolesti a mnohem více. Pokud se s tímto problémem potýkáte pravidelně, je třeba najít cestu, jak ho řešit, aby se vaše tělo a mysl mohly dostatečně regenerovat. Jednou z možností je kratom, rostlina, která má mnoho pozitivních vlastností. V tomto článku se podíváme na to, jak kratom může pomoci s problémy se spánkem a jaký má pozitivní vliv na kvalitu vašeho spánku.

 

Co je kratom ?

Kratom se vyskytuje v Jihovýchodní Asii a je to strom rodu Mitragyna, který má vysoké množství alkaloidů. Tyto alkaloidy jsou hlavními látkami, které kratom tak účinně pomáhá proti jakémukoli druhu bolesti, úzkostem a depresím.


Pozitivní vliv kratomu na spánek


Kratom má mnoho výhod, když jde o zlepšení kvality spánku. Podle některých studií a zkušeností uživatelů, kratom uspává a zlepšuje spánek. To znamená, že se budete probouzet méněkrát během noci a budete se probouzet svěžím a odpočatým.Které druhy kratomu jsou nejlepší pro spánek

 

Kratom se vyrábí v různých typech, z nichž každý má jiný účinek a může být vhodný pro různé potíže a zdravotní problémy. Pokud trpíte problémy se spánkem, nejlepší druhy kratomu jsou Red Bali nebo Red Borneo.

Jak používat kratom pro zlepšení spánku?


Kratom se může používat jako čaj, extrakt, prášek nebo kapsle. Pro účely zlepšení spánku se doporučuje užívání kratomu alespoň jednu hodinu před spaním.

Bezpečnost a vedlejší účinky


Kratom je poměrně bezpečný produkt, ale uživatelé by měli být obezřetní a dbát na dávkování. Přehnané užívání kratomu může způsobit nežádoucí vedlejší účinky jako nevolnost nebo neklid. Proto je důležité najít vhodnou dávku. 


Pokud trpíte problémy se spánkem, kratom může být pro vás skvělým řešením. Vyzkoušejte nejlepší druhy kratomu a ujistěte se, že se řídíte správným dávkováním. Kratom může být skvělou alternativou k lékům na spaní, takže můžete užívat přírodu pro zlepšení kvality vašeho spánku. Nenechte stres a úzkost ovládat váš život, existuje řešení a kratom může být tou správnou volbou pro vás.

Zpět na blog