Affiliate / Spolupráce

Stantě se partnerem GreenGuru a využijte příležitost, kterou konkurenční obchody ve stejném segmentu nenabízí. Máme pro Vás skvělý Affiliate / partnerský program.

Uvádíme Affiate, ale není to klasický Affiliate, tak jak jej možná znáte..,,Doporučím produkt ve svém okolí a dostanu X% z objednávky". Pokud to samé udělá můj zákazník, tak již žádnou provizi nedostanete a to je nespravedlivé, protože Vaším přičiněním přišel i tento zákazník.

U NÁS JE TO JINAK !!!

Náš program je unikatní v počtu úrovní a tedy možnosti budovat zákaznickou sít do větší hloubky a nebo sít dalších obchodníků. Tento systém umožnuje již s minimální počtem doporučených zákazníků nakupovat v našem esopu produkty pro svou potřebu zcela ZDARMA nebo získat pravidelný pasivní příjem.

Kratom je v ČR stále oblíbenější a jeho spotřeba raktově roste. Nabízíme Vám příležitost být toho součástí a přidat se k partnerům, kterým tato spolupráce generuje měsíčně jednotky desítek tisíc korun každý měsíc. Je jen na Vás kolik času chcete a můžete investovat, ale i s nevelkou časovu investicí mohu být Vaše výdelky nad Vaše očekávání, protože obliba kratomu stále roste. Stačí se jen zmínit a poslat odkaz na náš eshop. Náš systém již pohlídá, že tento zákazník přišel na Vaše doporučení. Nemusíte se ani obávat, když nenakoupí hned ten den. Systém si tohto zákazníka bude pamatovat dalších 45 dní. To znamená, že když nakoupí do této doby, tak máte provizi jistou. 

kratom affiliate

 

PROČ NABÍZÍME NĚCO CO JINÉ OBCHODY NENABÍZEJÍ ?

Je to velice snadné! Chceme se vymanit z vlivu globálních společností jako je Google a Facebbok, kterým platíme horentní sumy za reklamy a přesto pro ně nic neznamenáme. My si lidí vážíme a proto ty peníze raději nabídneme vám zákazníkům. Proč by tyto společnosti měli mít takovu moc, aby například nějaký robot / program vyhodnotil, že nás zablokuje a defakto vypne naše podnikání. 

 

CO JE POTŘEBA UDĚLAT ?

Je to snadné! Níže se registrujte. Již v registraci Vám bude vygenerován Affiliate odkaz, který je pouze Váš. Pokud na tento odkaz kdokoliv klikne a učiní nákup, tak Vám náleží provize z tohto nákupu. 

 

SYSTÉM SE NYNÍ PŘIPRAVUJE! V HORIZONTU DNŮ BUDE SPUŠTĚN.

KONTAKTUJTE NÁS NA EMAIL INFO@GREENGURU.CZ. JAKO PRVNÍ VÁS BUDEME INFORMOVAT O DOUSTUPNOSTI SYSTÉMU. 

 

Contact form